Tuniak filety Molho Cru, 120g

4.50

Na udicu ulovený čerstvý tuniak je ručne porciovaný a umiestnený v konzerve bez emulgátorov, konzervačných a prídavných látok a ručne zabalený v tradičnom jemnom ochutení s lokálnymi bylinami.  Remeselný produkt.

Hmotnosť: 120 g

Čistá hmotnosť : 84 g

Zloženie: tuniak (min. 65%), olivový olej, cibula, cesnak, sladká paprika, petržlen, papriková pasta, vínny ocot, soľ. Všetky koreniny pochádzajú z ostrova Azor.

Výživová hodnota na 100 g  produktu:

  • energetická hodnota 617 KJ/147 Kcal,
  • bielkoviny 24 g,
  • sacharidy 0 g,
  • tuk 4,8 g, z toho saturovaný 1,1g
  • soľ 1,5 g

Alergén : ryba tuniak

Vyrobené: v Portugalsku z lokálnych surovín ostrova São Jorge

Dátum spotreby : 11.2022

Uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste.

Spotrebovať po otvorení obalu.

Kategórie: Značka:

Popis

Tuniak v tradičnej RAW portugalskej omáčke Molho Cru z ostrova São Jorge AZOR

Tuniak čerstvo ulovený na udicu v čistých vodách Atlantiku v okolí Azorských ostrovov.

Staré konzervárne s tradíciu ostrova São Jorge, Santa Catarina  prinášajú na váš stôl najlepšieho tuniaka pripraveného podľa tradičných a autentických metód remeselného spracovania používaného starými  majstrami.

Tradičná metóda lovu Salto a Vara(skok a udica„) (1 muž, 1 rybársky prút, 1 vnadidlo, 1 tuniak) je jediná metóda rybolovu, ktorá je považovaná za  bezpečnú pre delfínov a je ekologicky udržateľná. Spolu s priateľstvom k  moru  zabezpečuje 100% udržateľný ekologický rybolov a ochranu delfínov.  Tiež zaisťuje, že žiadne iné druhy živočíchov nie sú pri love chytené, alebo poškodené .

Udržateľnosť

Na Azorách zrušili veľké komerčné flotily a podporili celosvetový trend smerom k ochrane tuniakov. Záväzkom je  produkovať  kvalitu pred kvantitou bez akýchkoľvek predátorských činností.

Všetky používané zložky, ako je mlieko, cibuľa, paprika, cesnak, petržlen, papriková pasta, apod, majú svoj pôvod na Fajãs Sao Jorge, kde sa pestujú a
podľa pôvodných receptúr ručne spracujú so všetkou láskou a starostlivosť  São Jorge ľudu. 

Skutočná delikatesa ! Remeselný produkt.