Tuniak Filety v BIO olivovom oleji, 250g

9.50

Hmotnosť: 250 g

Čistá hmotnosť : 175 g

Zloženie: filety z tuniaka, BIO olivový olej, soľ

Výživová hodnota na 100 g  produktu: energetická hodnota 661 KJ/ 158 Kcal, bielkoviny 28,4 g, sacharidy 0 g, tuk 4,9 g, soľ 1,5 g

Alergén : TUNIAK ryba

Vyrobené: v Portugalsku  ECOCERT PT-BIO-02

Dátum spotreby : 30.04.2022

Uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste.

Spotrebovať po otvorení obalu.

Kategórie: , Značka:

Popis

Filety pripravené z čerstvých tuniakov ulovených na udicu v čistých vodách Atlantiku v okolí Azorských ostrovov.

Staré konzervárne s tradíciu ostrova São Jorge, Santa Catarina  prinášajú na váš stôl najlepšieho tuniaka pripraveného podľa tradičných a autentických metód remeselného spracovania používaného starými  majstrami.

Tradičná metóda lovu Salto a Vara(skok a udica„) (1 muž, 1 rybársky prút, 1 vnadidlo, 1 tuniak) je jediná metóda rybolovu, ktorá je považovaná za  bezpečnú pre delfínov a je ekologicky udržateľná. Spolu s priateľstvom k  moru  zabezpečuje 100% udržateľný ekologický rybolov a ochranu delfínov.  Tiež zaisťuje, že žiadne iné druhy živočíchov nie sú pri love chytené, alebo poškodené .

Udržateľnosť

Na Azorách zrušili veľké komerčné flotily a podporili celosvetový trend smerom k ochrane tuniakov. Záväzkom je  produkovať  kvalitu pred kvantitou bez akýchkoľvek predátorských činností.

Všetky používané zložky, ako je mlieko, cibuľa, paprika, cesnak, petržlen, papriková pasta, apod, majú svoj pôvod na Fajãs Sao Jorge, kde sa pestujú a
podľa pôvodných receptúr ručne spracujú so všetkou láskou a starostlivosť  São Jorge ľudu. 

Tuniak je ručne porciovaný a umiestnený v konzerve bez emulgátorov, konzervačných a prídavných látok. Skutočná delikatesa ! Remeselný produkt.